سامانه ثبت و امتیازدهی فعالیتهای پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی راه اندازی شدبه گزارش روز پنجشنبه ایرنا از دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاون پژوهشی این دانشگاه گفت: تاکنون در این سامانه 11 فعالیت عمده معاونت پژوهش و فناوری گنجانده شده است که مراکز آموزشی دانشگاه لازم است با استفاده از فرمهای طراحی شده، فعالیتها را درج کنند.
امید بزرگ حداد افزود: بعد از ثبت فعالیت توسط مراکز آموزشی، موضوع جهت بررسی در دسترس واحدهای استانی قرار می گیرد، واحدهای استانی با بررسی مدارک مثبته فعالیتهای مندرج مراکز در سامانه، نسبت به تأیید، ارسال برای ویرایش یا عدم تأیید آنها اقدام می کنند و در نهایت بر اساس روش AHP (فرآیند تحلیل سلسله مراتبی)، مراکز آموزشی از نظر پژوهشی، فناوری و کارآفرینی امتیازدهی و رتبه بندی خواهند شد.
بزرگ حداد تصریح کرد: در نوبت اول صرفاً فعالیتهایی که در بازه زمانی اول مهرماه 95 تا 31 شهریورماه 96 در مراکز انجام پذیرفته است باید توسط تمام مراکز آموزشی تا تاریخ دوم مهرماه 96 در سامانه ثبت شود.
وی اظهار امیدواری کرد که این سامانه در بیست و پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه بتواند منشاء تحول مفیدی در فعالیتهای پژوهشی و فناوری و حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی به سمت دانشگاه نسل سوم باشد.
سامانه ثبت و امتیازدهی فعالیتهای پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی http://rmis.uast.ac.ir قابل دسترسی است.
فراهنگ**1540**1055
خبرنگار: حمید بحرینیان**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *